F.A.Q


První vstupní terapie je vyšetřovací, seznamovací, informační. Plán terapie je pak stanoven na základě vyšetření a ve spolupráci s pacientem.

Pro vyšetření si pacienti obvykle odkládají do spodního prádla. Pokud byste takto nebyli komfortní, můžete si na převlečení přinést třeba sportovní kraťasy nebo vršek od plavek. Jinak s sebou nic speciálního nepotřebujete.

Pokud máte k dispozici zdravotnickou dokumentaci, která se vztahuje k Vašim aktuálním zdravotním obtížím, vezměte ji s sebou.
Naše zdravotnické zařízení nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami, nepříjímáme tedy FT poukazy na rehabilitaci.

Přijímáme benefitní poukázky Benefity, BenefitPlus, Edenred a Sodexo.
Svůj termín si nejlépe rezervujete na našich webových stránkách prostřednictvím online rezervačního systému. Na e-mail nebo telefon se můžete také ozvat přímo svému terapeutovi.

Případně využijte obecný kontakt info@mint-terapie.cz a telefonní číslo 776 027 258.
Pokud Vám zarezervovaný termín nevyhovuje, sami jej můžete zrušit pomocí tlačítka STORNOVAT REZERVACI v potvrzovacím e-mailu rezervace. Na e-mail nebo telefon se můžete také ozvat přímo svému terapeutovi. 

Případně využijte obecný kontakt info@mint-terapie.cz a telefonní číslo 776027258. Rezervace lze rušit nejpozději 24 hodin před termínem.
MINT Terapie nemá k dispozici vlastní parkovací místo. Pro více informací o placených parkovacích zónách na Praze 1 prosím navštivte www.parkujvklidu.cz. Dobrá šance na zaparkování bývá např. v ulici Divadelní.  

Ano, můžete. Přímo u nás na klinice zaplatíte v hotovosti nebo kartou.

Přijímáme také benefitní poukázky Benefity, BenefitPlus, Edenred a Sodexo.

Zaplatit také můžete rovnou online při vytváření své rezervace.
Ano, přijímáme. Každý případ zpracováváme individuálně, pro více informací se nám proto prosím ozvěte na info@mint-terapie.cz případně na 776 027 258.