První vstupní terapie je vyšetřovací, seznamovací, informační. Plán terapie je pak stanoven na základě vyšetření a ve spolupráci s pacientem.

Pro vyšetření si pacienti obvykle odkládají do spodního prádla. Pokud byste takto nebyli komfortní, můžete si na převlečení přinést třeba sportovní kraťasy nebo vršek od plavek. Jinak s sebou nic speciálního nepotřebujete.

Pokud máte k dispozici zdravotnickou dokumentaci, která se vztahuje k Vašim aktuálním zdravotním obtížím, vezměte ji s sebou.
Naše zdravotnické zařízení nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami, nepříjímáme tedy FT poukazy na rehabilitaci.

Přijímáme benefitní poukázky Benefity, BenefitPlus, Edenred a Sodexo.
Svůj termín si nejlépe rezervujete na našich webových stránkách prostřednictvím online rezervačního systému. Na e-mail nebo telefon se můžete také ozvat přímo svému terapeutovi.

Případně využijte obecný kontakt info@mint-terapie.cz a telefonní číslo +420 602 642 411.
Pokud Vám zarezervovaný termín nevyhovuje, sami jej můžete zrušit pomocí tlačítka STORNOVAT REZERVACI v potvrzovacím e-mailu rezervace. Na e-mail nebo telefon se můžete také ozvat přímo svému terapeutovi.

Případně využijte obecný kontakt info@mint-terapie.cz a telefonní číslo +420 602 642 411. Rezervace lze rušit nejpozději 24 hodin před termínem.

Zrušení terapie ve stejný den podléhá storno poplatku 500,- Kč. V případě nedostavení se na smluvený termín bez omluvy je účtován poplatek v plné výši rezervace.

MINT Terapie nemá k dispozici vlastní parkovací místo. Dobrá šance na zaparkování bývá např. v ulici Divadelní, případně v podzemních garážích Národního divadla na adrese Ostrovní 1.  Pro více informací o placených parkovacích zónách na Praze 1 prosím navštivte www.parkujvklidu.cz.

Ano, můžete. Přímo u nás na klinice zaplatíte v hotovosti nebo kartou.

Přijímáme také benefitní poukázky Benefity, BenefitPlus, Edenred a Sodexo.


Ano, přijímáme. Každý případ zpracováváme individuálně, pro více informací se nám proto prosím ozvěte na info@mint-terapie.cz případně na 602 642 411.
Ano, přijímáme. Každý případ zpracováváme individuálně, pro více informací se nám proto prosím ozvěte na info@mint-terapie.cz nebo na 602 642 411.