Sluzby


Fyzioterapie

Je tu pro vás nejen při bolestech. Dospělí všech věkových kategorií mohou profitovat z individuálního zhodnocení a následné terapie pohybového aparátu.

Děti

Poskytujeme terapie pro miminka, předškolní i starší děti, včetně posouzení optimálního psychomotorického vývoje, a individuální fyzioterapie.

MINT Online

Individuální fyzioterapii, konzultace, dlouhodobější programy a další speciální nabídky na míru vám nebo vaší firmě nyní nabízíme také online.

Semináře a workshopy

Nabízíme přednášky na různá témata: prevence zranění u běžců, jak zůstat co nejzdravější a fit navzdory sedavému zaměstnání nebo třeba poruchy příjmu potravy u dětí.

Masáže a Reflexology

Masáže uleví od fyzického i psychického napětí, napomáhají regeneraci svalů a jsou také efektivním způsobem, jak zlepšit kvalitu spánku.

Jóga a meditace

Pro ty, kteří hledají způsob, jak zlepšit svoji tělesnou sílu a flexibilitu prostřednictvím jógy, a také pro ty, kteří hledají techniky, jak se vypořádat se stresem a zlepšit svoji koncentraci. Naše individuální konzultace umožňují specifický přístup ke klientovi, rychlejší a rovněž uspokojující výsledky, a to ať už jste začátečník nebo pokročilý.