Masáže a Reflexology


Masáže a Reflexology

Masáže navozují pocity pohody a napomáhají psychickému i fyzickému uvolnění. Jsou vhodné pro aktivní klienty, dále také pro klienty v sedavém zaměstnání nebo pro ty, kteří pracují pod stresem.

Účinky masáže:
  • úleva od bolesti svalů a kloubů
  • zlepšení prokrvení tkání
  • zlepšení kvality kůže a elasticity tkání
  • a dále má vliv na úzkosti, stres, podporuje trávení a zlepšuje spánek. 

Nabízíme sportovní masáž pro celou oblast těla v závislosti na individuálních potřebách klienta.

Masáž začíná od 45 minut do hodiny.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.


Reflexní terapie chodidel

Reflexní terapie chodidel léčí vnitřní orgány a pohybový aparát těla! Jak je možné stlačením bodu na chodidle odstranit bolest sedacího nervu, podpořit trávení či zmírnit bolest hlavy? Na chodidle existuje mnoho bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla cestou nervových propojení. Každou část lidského organismu lze ovlivnit tlakem na body a plošky umístěné na plosce nohy, prstech, nártech či okolí kotníků. Terapií lze postižená místa stimulovat, pokud orgán pracuje nedostatečně a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit ve chvíli, kdy je orgán ve stavu akutního zánětu nebo bolesti. Terapie je rovněž vhodná na podporu imunity, lymfatického systému, pomáhá detoxikaci těla a vyrovnává hormonální systém.

Pro koho je terapie vhodná?                                        

Reflexní terapie je skvělou léčebnou metodou bez vedlejších účinků, která je vhodná pro všechny osoby včetně dětí, seniorů a těhotných žen. U těhotných žen se vyhýbáme oblasti pohlavní sféry, naopak je velmi žádoucí stimulovat látkovou výměnu a uvolnit svaly podél páteře.


Objednejte se na masáž ještě dnes!

Před masáží je vhodné vynechat těžká jídla a je nezbytné vynechat jakýkoliv alkohol. Masáž není vhodná v případě, že máte akutní zdravotní obtíže (horečku, užívání antibiotik, …), nebo jste čerstvě po operaci. 

Po masáži je doporučená minimální aktivita, možnost regenerace těla a dostatečný přísun tekutin. 

Seznamte se s našimi terapeuty!Petra