Jóga a meditace


Jóga a meditace


Jóga

Jóga je velmi oblíbený a především univerzální komplexní systém pro podporu zdraví. Pracuje s pohybovým systémem, respiračním systémem a lidskou psychikou. Prostřednictvím jógy posílíte hluboké svaly vašeho těla a zároveň dodáte tělu potřebnou flexibilitu. 

Individuální lekce pro začátečníky i pokročilé:

  • jóga při bolestech svalů a kloubů
  • kompenzační jóga pro sportovce
  • jóga pro těhotné, ženy po porodu, trpící bolestivou menstruací nebo hormonální nerovnováhou


Relaxace a meditace

Zrelaxovat se můžete za osm hodin spánku, hodinu sportu nebo deset minut vedené relaxace. Stačí pár minut a cítíte se nabití na celý den. Díky relaxacím se naučíte lépe zvládat stres, kontrolovat své emoce a myšlenky, zlepší se vám také koncentrace a spánek.

  • Relaxace pro začátečníky

Během relaxací se naučíte pracovat s vlastním dechem, zklidnit negativní emoce a myšlenky. Využívají se dechová cvičení, jednoduché techniky vizualizace nebo body scan. 

  • Meditace pro mírně a středně pokročilé

Při pravidelných meditacích lze poznat účinky ve svém každodenním životě v dlouhodobém měřítku. Čekají vás pokročilé vizualizační techniky, jóga nidry (jógový spánek), meditace vděčnosti a kriye vycházejících z kundaliní jógy.

  • Autogenní trénink         

Metoda usnadňuje regulaci svalového a současně psychického napětí. Nabízí efektivní urychlení regeneračních procesů po sportovním tréninku i vyladění aktuálního psychického stavu před náročným výkonem, mentálním i fyzickým.


Rezervujte si svůj termín!